Станіслав Трибулькевіч

Станіслав Трибулькевіч

Професіонали.

Минулим і майбутнім випускникам МФКБП присвячується.

        Дорогі учні та абітурієнти перед якими стоїть їхній перший дорослий вибір: Ким стати? Кому довіритися в своєму виборі? Ця стаття розповість вам про зроблений нами вибір багато років тому і про те, як це вплинуло на наші життя. Ми - випускники минулих років, покоління яке зараз входить в зеніт своїх кар'єр, серйозних і відповідальних призначень, що йдуть пліч-о-пліч з попереднім поколінням Ікс, разом з ним жваво «приймаючі справи» у покоління Бебі-буму, що входить в поважний вік. Ви вірно здогадалися - ми Мілленіали.

        Ми зустріли свою першу сесію в коледжі восени 1999, коли хакер Нео, як ми наївно вважали повністю і безповоротно вирішив свої питання з агентом Смітом, плани людства на 1 січня були частково під питанням через «проблему 2000», Петро Симоненко ледь не став президентом. Надії перетворитися в класичних студентів з численних анекдотів почали танути на наших очах після першого ж місяця навчання: як тільки закінчилися перші вичитки, почалася перевірка знань, нам якимось чином дуже добре дали зрозуміти що тут починається територія нашої дорослої відповідальності за свої вибори і вчинки. Зустрічаючись з колишніми однокласниками, які надійшли до ВНЗ і порівнюючи їхні розповіді про безнаслідково пропущені пари і чіл-аут на заняттях ми дивувалися: «а чому у нас не так ?!», а на всі зустрічні питання про порядки в нашій альма-матер чесно дивлячись в очі відповідали: «так те ж саме!». Ми як і всі молоді вірили, що наш час нескінченний, а наші мудрі наставники-педагоги прекрасно знали що це далеко не так і прискорювали нас.

        Культурна програма коледжу теж вражала: секції, гуртки, День здоров'я, День закоханих, День відкритих дверей, Міс Відділення і багато інших (Актовий зал практично завжди був зайнятий репетиціями). Всі відділення варилися в одному котлі: Юристи запалювали на сцені так, що їх в київську Культуру взяли б без іспитів, Технологи легко і невимушено становили спортивний кістяк коледжу, Економісти зважаючи на складність навчання і найбільш суворих педагогів, показували свій клас на організаторських і представницьких теренах. Таким чином Юристи вдосконалювали навички подачі і переконання, що вкрай необхідно для досягнення найбільших висот в їх професії, Технологи - терпіння і стійкість так необхідні справжньому Майстру Шефу, Економісти- мистецтво організації і прийняття на себе всієї відповідальності за процес.

        Два роки навчання пролетіли зі швидкістю боліда, виробничі практики пройдені, звіти написані і здані в архів для історії, фінальні іспити виявилися дивно простими для нашої підготовки. Настав черговий етап нашого молодого життя, першої роботи, першої зарплати, перших поправок на доросле життя з її «homo homini lupus est». Наші однолітки лише змінили черговий курс у ВНЗ і їх поступово починали готувати по їх прямому професійному призначенню. Тим часом, випускники коледжу повним ходом освоювали свої професії на практиці під патронатом начальників своїх відділів, паралельно отримуючи заочну вищу освіту. Таким чином, при отриманні дипломів спеціалістів ми дивилися на однолітків з відтінком переваги досвідчених ветеранів, адже ми мали вже 3 роки досвіду роботи, найбільш сміливі і амбітні вже зайняли місця своїх недавніх начальників по відділах, просунулися далі по кар'єрних сходах.

        Безпосередньо автор цих строк став головним бухгалтером в 2003 році у віці 21 року. Ще неодноразово кадровики перепитували щодо відомостей в резюме, оскільки вважали що має місце помилка. У 2005 році було отримано вищу освіту, але то саме ядро ​​фахівця було закладено саме в стінах коледжу. Після «фірмового» навчального процесу, перша робота здалася чимось в міру строгим і в міру обов'язковим, це мене і захистило, дозволило зберегти амбітність і ініціативність, що прямо впливало на репутацію у керівництва і дозволяло отримувати більш відповідальні задачі. На подальшому професійному шляху з'ясувалося, що аудитори далеко не боги, податкові перевіряючі можуть знати законодавство гірше тих кого вони зголосилися перевіряти, що тільки ти сам вирішуєш ким ти будеш і все зупиняється тільки коли ти сам вирішуєш це.

        В теперішньому часі я очолюю київську бухгалтерську компанію засновану мною, яка надає бухгалтерські послуги для дуже широкого спектру бізнесів, її кістяк складають фахівці відібрані з професіоналів, у яких я помітив те ж зерно, що було закладено і в мене моїми мудрими викладачами. Вік кандидатів не має великого значення, оскільки вік приходить до всіх, а професіоналізм - до мислячих і наполегливих.

        Багато моїх однокурсників є керівниками відділів великих банків, фінансовими директорами, головними бухгалтерами міжнародних компаній. Дивлячись на них і на свою кар'єру, я розумію що МФКБП це все-таки знак якості перевірений конкуренцією, технічними революціями нашого цікавого і такого динамічного часу.

        З вдячністю, від імені випускників МФКБП (МТЕТ) 2001 року, Станіслав Трибулькевіч, засновник бухгалтерської компанії «ВЕЛЛ ДАН».

 

Стаття опублікована з дозволу автора.