Вхід до Classroom

Вперед на заняття →

 

Після натискання на кнопку "Вперед на заняття" вас буде направлено на сторінку входу у сервіси Google.

Якщо ви вже знаходитесь у персональному обліковому записі Google, з нього потрібно вийти. Для входу в систему дистанційного навчання коледжу використовуйте логін виду ваше-прізвище-ім'я@mfkbp.mk.ua та пароль, який ви створили раніше (коли виконували скидання пароля).

Для комфортного користування сервісами Google бажано використовувати браузер Google Chrome.

Один з варіантів входу в обліковий запис дивиться у відео.

 


Скидання пароля, як і навіщо?

За різних обставин ви можете не знати чи не пам'ятати пароль для входу у свій навчальний (корпоративний) обліковий запис користувача.

Щоб відновити ваш доступ до цього акаунту, адміністратор системи надсилає на вашу персональну електронну пошту лист, в якому просить вас виконати дії по скиданню пароля. Для запобігання фішингу, уважно читайте про що йдеться у листі та звертайте увагу на те, з якої адреси надіслано листа.

Ваші дії при отриманні листа:

  • натиснути синю кнопку "Скинути пароль" та придумати, записати і ввести пароль. Пароль має складатися щонайменше з 8 символів. Серед цих символів мають бути латинські великі і малі літери, арабські цифри та допустимі (але не обов'язкові) спецсимволи (%&^ та інші).

Цей створений вами пароль і буде паролем для входу в систему дистанційного навчання коледжу. Його знаєте, зберігаєте та використовуєте лише ви.