Станьте благодійником

Про благодійний фонд МФКБП

Благодійний фонд «Освіта ХХІ століття» був створений у квітні 2008 року у відповідності з Законом України «Про благодійництво та благодійні організації». Засновниками фонду виступили випускники минулих років Миколаївського торгово-економічного кооперативного технікуму (зараз Миколаївський фаховий коледж бізнесу і права): голова правління Миколаївської облспоживспілки Іван Білоус, голови правлінь районних споживчих товариств: Снігурівського – Сергій Бастан, Березанського – Сергій Рубцов, Очаківського – Іван Колесник та директор Миколаївської філії АБ «Укоопспілка» - Марія Зайкова.

Головною метою благодійного фонду є надання фінансової підтримки Миколаївському фаховому коледжу бізнесу і права в справі розвитку, оновлення та розширення його матеріально-технічної бази, сприяння впровадженню кращих умов навчання та покращення соціально-економічних умов для студентів та викладачів.

Членами благодійного фонду стали колишні випускники коледжу, які працюють в кооперативних організаціях Миколаївської області та уповноважені представники органу студентського самоврядування коледжу. Благодійниками фонду виступають кооперативні організації області, випускники навчального закладу, студенти та їх батьки.

Для виконання статутних вимог благодійним фондом разом з адміністрацією та фахівцями коледжу були розроблені вісім спеціальних програм, згідно яких здійснюється фінансування  за рахунок благодійних внесків. Ці спеціальні програми з кошторисами були обговорені та схвалені на засіданні педагогічної ради коледжу, затверджені загальними зборами членів благодійного фонду.

Назви програм говорять про аспекти життя коледжу, на які витрачаються благодійні внески:

  • Підвищення кваліфікації, педагогічної майстерності викладачів та впровадження новітніх технологій.
  • Талановиті студенти
  • Участь у конкурсах
  • Розвиток фізкультури і спорту
  • Інформаційно-програмне та документальне забезпечення навчального процесу
  • Профорієнтаційна робота
  • Поліпшення матеріально-технічної бази коледжу

 
Про цільове використання благодійних коштів адміністрація коледжу щоквартально звітує перед правлінням благодійного фонду, а кожні півроку перед благодійниками. Правління фонду також періодично звітує про результати роботи та цільове використання коштів перед наглядовою радою, загальними зборами та благодійниками.

Діяльність благодійного фонду «Освіта ХХІ століття» надає можливості акумулювати кошти на рахунках та цілеспрямовано їх використовувати на поліпшення якості навчально-виховного процесу, оновлення та збереження матеріально-технічної бази коледжу у цивілізованому, правовому полі.

Правління благодійного фонду звертається до випускників коледжу усіх років прийняти участь в діяльності фонду, згадати щасливі роки студентського життя і в знак вдячності за навчання внести свій посильний вклад для поліпшення діяльності Миколаївського фахового коледжу бізнесу і права.

Двічі на рік правління фонду та адміністрація коледжу звітує перед благодійниками про цільове використання благодійної допомоги.

За 2020 рік благодійним фондом "Освіта XXI століття" було отримано від благодійників 39 тис.грн. благодійних внесків. Надано безповоротної фінансової допомоги Миколаївському фаховому коледжу бізнесу і права 39 тис.грн., як передбачено статутом благодійного фонду.

Правління фонду та адміністрація Миколаївського фахового коледжу бізнесу і права щиро вдячні благодійникам за надану благодійну допомогу та мають надію на подальшу плідну співпрацю.

 

Банківські реквізити фонду:

Благодійний фонд "Освіта ХХІ століття"

p/р UA203052990000026002021703332

МФО 326610, МФ Приватбанк

код ЄДРПОУ 35835031

Поштова адреса: 54034 м.Миколаїв, пр.Миру 20

Порекомендувати друзям