Бібліотека коледжу

Студенти у бібліотеці МФКБП

Бібліотека Миколаївського фахового коледжу бізнесу і права є навчальним, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом коледжу.
 

 

Головне завдання бібліотеки - забезпечити необхідною літературою освітньо-виховний процес коледжу, тому книжковий фонд дуже різноманітний та багатий. Він складається з офіційно-документальної, навчальної, наукової, довідкової літератури з різних галузей знань, а також художньої літератури різних письменників та поетів країн світу.

Працівники бібліотеки завжди є активними учасниками у всіх заходах коледжу. У бібліотеці постійно діють книжкові виставки та виставки періодичних видань.

План роботи бібліотеки  Завантажити (PDF)


 

Інформаційно-бібліографічне обслуговування студентів, викладачів, співробітників проводиться на абонементі і в читальній залі, де також проводяться виховні та інформаційні години, літературні та тематичні вечори, зустрічі з цікавими людьми.

Правила користування бібліотекою коледжу Завантажити (PDF)


 

Читальна зала коледжу бізнесу і права налічує 15 комп'ютеризованих робочих місць із постійним доступом до мережі Інтернет, які завжди до послуг наших студентів та викладачів. У комп’ютерній базі бібліотеки наявні матеріали навчально-методичних комплексів до навчальних дисциплін, за якими студенти мають змогу підготуватися до практичних та семінарських занять.

Віртуальний огляд читального залу бібліотеки Розпочати

 

У роботі бібліотечного обслуговування впроваджуються та удосконалюються сучасні інформаційні технології. З жовтня 2005 року бібліотека використовує пакет програм «Бібліограф» призначений для формування електронного каталогу, організації пошуку та замовлення літератури читачами і реєстрації видачі та повернення книг.

З 2007 року бібліотека користується оновленою версією програми «Бібліограф». В ній сформований електронний каталог бібліотечного фонду Миколаївського коледжу бізнесу і права, за допомогою якого організовується пошук та здійснюється замовлення літератури читачами.

Бібліотека сприяє не лише освітньому процесу, але й самоосвіті, духовному, естетичному і професійному вдосконаленню особистості, тож ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ!